Bet365 kiedy legalnie w Polsce 2020?

Bardzo wiele osób zajmujących się typowaniem zakładów bukmacherskich zastanawia się, kiedy do Polski powrócą zagraniczne marki bukmacherskie takie jak Betsafe, Unibet czy słynna firma Bet365. Kiedy te podmioty mogą uzyskać licencję od Ministerstwa Finansów? Czy 2021 rok to będzie czas kiedy Bet365 stanie się w Polsce legalny? W poniższym artykule przedstawiamy pakiet najważniejszych informacji na ten temat.

bet365 kiedy legalny w polsce? 2020
Czy rok 2021 będzie w końcu rokiem, gdy Bet365 będzie w Polsce legalny?

Lista legalnych bukmacherów w Polsce 2021

W 2017 roku została w naszym kraju wprowadzona ustawa hazardowa. Bardzo mocno zmieniła ona wygląd polskiej branży bukmacherskiej. Legalnymi bukmacherami są w chwili obecnej tylko te firmy, którym udało się zdobyć specjalną licencję od Ministerstwa Finansów. Jakiś czas temu funkcjonowało to zupełnie inaczej – dzięki temu firmy takie jak Bet365 lub Bet-at-home musiały zamknąć swoją oficjalną działalność na terenie Polski.

Jak przebiega uzyskanie licencji od Ministerstwa Finansów? Czy jest to aż tak skomplikowane, że firmy zagraniczne muszą wycofywać się z prowadzenia działalności na terenie naszego kraju? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Większość ekspertów wskazuje, że niekoniecznie. Należy jednak mieć na uwadze, ustawodawca w znowelizowanej ustawie hazardowej nałożył na bukmacherów szereg obowiązków, które nie wszystkie firmy bukmacherskie chcą wykonywać. Nie chodzi tutaj wcale o 200 tysięcy złotych „wpisowego”. Mowa tutaj przede wszystkim o tym, że gracze muszą płacić podatki bardzo podobne do tych, które płaci strona, na której prowadzone są dane zakłady bukmacherskie.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu! Żeby go odebrać wystarczy na stronie www.sts.pl założyć konto i w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny „BETONLINE„. Bonus 29 PLN zostanie dopisane do konta po rejestracji.

Niestety bukmacher Bet365 nie kwapi się żeby pójść drogą innych bukmacherów i wystąpić o licencję do Ministra Finansów. Póki co wolą blokować graczy z Polski i nie oferować im swoich usług.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na świecie jest zarejestrowanych ogromna ilość marek bukmacherskich. W chwili obecnej w Polsce działa w sposób legalny około 20. Działalność zgodna z polskim prawem to taka, która polega na tym, że dany bukmacher posiada szereg niezbędnych koncesji i licencji wydanych przez stosowne organy polskiego prawda. W gronie legalnych bukmacherów wbrew obiegowej opinii nie znajduje się Unibet Polska. Bukmacher Bet365 posiada oczywiście witrynę dedykowaną Polakom, jednak jest to strona w świetle prawa nielegalna.

Takich stron bukmacherskich, które mają swoje witryny w języku Polskim, a jednocześnie nie posiadają zezwolenia na działalność w Polsce jest bardzo dużo, przykładowo Unibet, 1xbet czy Betsson. To są oczywiście bukmacherzy nielegalni w naszym kraju.

Należy pamiętać, że jeśli zdecydujemy się na grę u podmiotów nie posiadających stosownych licencji, mogą nas czekać różne przykre konsekwencje prawne. Zagraniczne firmy na różne sposoby próbują naginać przepisy polskiego prawa. Są też tacy, którzy w sposób całkowity zawiesili konta należące do polskich użytkowników. Jeszcze inni zajmują się tworzeniem subdomen, nowych nazw. Są to sprytne zagrywki, które mają pomóc Polakom zagrać w ich zakładach. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Czy bukmacher Bet365 będzie legalny w Polsce? Kiedy licencja?

A co z bukmacherem Bet365? Swego czasu była to marka bukmacherska ciesząca się w naszym kraju największą popularnością. Po wprowadzeniu ustawy antyhazardowej zamknął on możliwość rejestracji w Polsce i na ten moment nie wiadomo, kiedy powróci. Możliwe, że będzie to w 2021 roku, jednak na ten moment nie ma w tym zakresie żadnych potwierdzonych i rzetelnych informacji. Sytuacji nie poprawia fakt, że władze spółki nie są chętne do komentowania planów Bet365 na przyszłość.

Wielu graczy oczywiście z niecierpliwością oczekuje wejścia tego wyśmienitego bukmachera na rynek Polski, ale póki co gracze muszą zadowolić się firmami, które posiadają zezwolenie i licencję na działalność w Polsce. To nie jest wcale zła informacja, gdyż oferta legalnych bukmacherów wcale nie odstaje od tego co kiedyś mieliśmy w Bet365. Bonusy, promocje, kursy czy nawet marża są bardzo atrakcyjne dla typerów w takich firmach jak Betfan, STS czy Fortuna.

Którzy bukmacherzy mają w Polsce licencję?

Ministerstwo Finansów nie podaje informacji na temat tego, którzy bukmacherzy starają się o uzyskanie licencji na świadczenie zakładów bukmacherskich. Przez to wszystkie newsy i informacje na temat tego, że Bet365 może otrzymać licencję w 2021 roku, są jedynie domysłami. W tym momencie nie wiadomo, którzy jeszcze zagraniczni bukmacherzy są potencjalnie zainteresowani świadczeniem usług w Polsce. Mówi się, że w kolejce o uzyskanie licencji jest kilka spółek europejskich. Należy czekać na rozwój wydarzeń.

Póki co legalnie możemy obstawiać u tych bukmacherów:

Bukmacherów z licencją jest oczywiście kilku więcej ale to są najpopularniejsi bukmacherzy, których warto wypróbować jeśli jeszcze nie mamy tam konta, a chcemy odebrać darmowy bonus na ostawianie zakładów sportowych.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Aplikacja mobilna eTOTO – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

W dzisiejszych czasach jak najbardziej naturalne jest to, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą nie tylko za pośrednictwem swoich głównych serwisów internetowych, ale i...

Jakie ligi piłkarskie znajdziemy w ofercie bukmachera Betfan?

Często włączasz telewizor, aby oglądać spotkania piłkarskie? Nie ukrywasz, że jesteś wielkim fanem futbolu? W firmie bukmacherskiej Betfan możesz zaś swobodnie obstawiać rozmaite rozgrywki...

Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze? Bukmacherzy obstawiają!

A może warto spróbować obstawić u bukmachera to, jak zaprezentują się kadrowicze Czesława Michniewicza w Katarze? Na pewno będziesz oglądał mundial, który odbędzie się...

Najlepsi bukmacherzy online – u kogo warto aktualnie grać?

Z radością podchodzisz do tego, że niedługo założysz po raz pierwszy w życiu własne konto bukmacherskie? Masz już konkretne, sprecyzowane plany na tym polu?...