Bonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera BetClic

Na najbliższy wtorek i środę zaplanowano pierwsze spotkania podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów. Emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami bardzo ciekawe pojedynki jak chociażby Napoli vs Liverpool czy BVB vs Barca. Z okazji bukmacher przewidział promocję, w której to akcji zmniejsza ryzyko przegranej.

Betclic Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Betclic Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa od 16 do 18 września. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Podczas tej promocji bukmacher BetClic dopuszcza kupony AKO, na których musi znajdować się co najmniej pięć typów, zaś kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00. Należy jednak pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie same zdarzenia z oferty bukmachera BetClic na spotkania 1.kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN, ale bukmacher automatycznie wyklucza kupony zagrane za środki bonusowe.

eToto kod promocyjny 2019

Bukmacher przyzna bonus o wartości 50 PLN jeżeli zagrany kupo spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym na kuponie będzie jeden błąd.

Zwrot znajdzie się na koncie gracza w dniu 19 września w formie środków bonusowych.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetCliC:

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego bonusu należy wpisać kod promocyjny KOD510 w formularzu rejestracyjnym.

Bukmacher dokona zwrotu stawki za przegrany pierwszy kupon nawet do 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Promocje bukmacherskie – co przygotowały dla swoich graczy topowe firmy?

A może warto zdecydować się na najbardziej popularne podmioty hazardowe, które w tym właśnie momencie działają na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju? Zastanawiasz...

TopKasynoOnline od Milana Rabszskiego: Polskie Legalne Kasyna Internetowe 2021

Dla wszystkich nas jest bardzo dobrze, gdy istnieje źródło, do którego możemy sięgnąć w poszukiwaniu jakiejkolwiek wskazówki, pomocy, polecenia, opinii eksperckiej etc. Szczerze powiedziawszy,...

Na jakie szczegóły zwrócić uwagę poszukując bukmachera?

Jak wybrać profesjonalnego bukmachera internetowego? Co jest szczególnie ważne dla osób, które chcą niedługo rozpocząć grę i zarabiać naprawdę dużo gotówki? Sprawdź, jakie kwestie...

Zakłady bukmacherskie dla początkujących – poradnik dla typerów

Zakłady bukmacherskie są czymś, po co sięga coraz więcej Polaków. Rzeczywiście, coraz częściej polscy bukmacherzy cieszą się dużym zainteresowaniem ich usługami. Niezależnie od tego, czy my sięgamy...