Na najbliższy wtorek i środę zaplanowano pierwsze spotkania podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów. Emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami bardzo ciekawe pojedynki jak chociażby Napoli vs Liverpool czy BVB vs Barca. Z okazji bukmacher przewidział promocję, w której to akcji zmniejsza ryzyko przegranej.

Betclic Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Betclic Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa od 16 do 18 września. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Podczas tej promocji bukmacher BetClic dopuszcza kupony AKO, na których musi znajdować się co najmniej pięć typów, zaś kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00. Należy jednak pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie same zdarzenia z oferty bukmachera BetClic na spotkania 1.kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN, ale bukmacher automatycznie wyklucza kupony zagrane za środki bonusowe.

eToto kod promocyjny 2019

Bukmacher przyzna bonus o wartości 50 PLN jeżeli zagrany kupo spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym na kuponie będzie jeden błąd.

Zwrot znajdzie się na koncie gracza w dniu 19 września w formie środków bonusowych.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetCliC:

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego bonusu należy wpisać kod promocyjny KOD510 w formularzu rejestracyjnym.

Bukmacher dokona zwrotu stawki za przegrany pierwszy kupon nawet do 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy siatkarzy darmowe bonusy od bukmachera Fortuna
Następny artykułDlaczego bukmacherka to dobra metoda na inwestowanie własnej gotówki?
Jaki bukmacher internetowy oferuje graczom najwięcej? Według opinii graczy i rankingów bukmacherów najlepszy w Polsce bukmacher internetowy to Betclic.