Bonusy bukmacherskie na start – co warto o nich wiedzieć?

Nowi gracze często starają się wykorzystać swoje bonusy na start – bo w końcu bukmacher rozdaje je ,,za darmo” – prawda? Jednakże to zbyt piękne, aby było prawdziwe, dlatego też dziś przedstawimy ci, co powinieneś wiedzieć o bonusach bukmacherskich!

Bonusy bukmacherskie na start – co warto o nich wiedzieć?

Każdy może dostać bonus na start – ale…

Każdy gracz, który założy konto na stronie internetowej wybranego przez siebie bukmachera i wyrazi chęć skorzystania z oferty powitalnej w okresie rejestracji, może otrzymać bonus na start. W większości bukmacherzy oferują 3 rodzaje bonusów na start: zakłady bez depozytu , pomnożenie depozytów i zakłady bez ryzyka. Zakłady bez depozytu to najpopularniejsze promocje bukmacherskie, z racji tego że gracze nie muszą wpłacać żadnych środków na konto, buk po prostu przyznaje określoną kwotę bonusu, a on może za nią obstawiać zakłady. Bonusy od depozytu też są popularne, ale fakt, że działają dopiero po wpłaceniu wymaganej kwoty powoduje, że są one mniej popularne od tych pierwszych.

Trzecim rodzajem premii na start jest tzw. cashback. Działa to w ten sposób: gracz wpłaca środki na swoje konto i stawia zakłady na zakłady. Jeśli z jakiegoś powodu zakład będzie nieudany, to środki uwzględnione w promocji zostaną mu zwrócone na konto.

sts bonus bez wpłaty własnej za darmo
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

A gdzie to – ale…?

W przypadku każdej premii należy przestrzegać regulaminów bukmacherów. Darmowe zakłady sportowe i wszelkie inne bonusy muszą zostać obrócone, co oznacza, że nie możemy natychmiast wypłacić środków otrzymanych na nasze konto bonusowe. Najpierw musimy grać tak, jak wymaga tego bukmacher – na przykład zachowując najniższe kursy na wydarzenie, najniższe kursy na kuponie, czy określony typ. Niestety ale zwykle polscy bukmacherzy wymagają wielokrotnych obrotów bonusów, a im więcej kuponów musimy umieścić, tym mniejsza szansa na to, że bonus będziemy mogli wypłacić. Pamiętajmy też, że bonusy zazwyczaj trzeba zrealizować w określonym czasie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Doświadczeni gracze również otrzymują bonusy

Stawiając od dłuższego czasu online u wybranego przez nas bukmachera, nadal możesz otrzymywać bonusy. Każdy legalny bukmacher przygotowuje dla swoich użytkowników różnego rodzaju promocje. Dlatego zwykli gracze mogą również otrzymać darmowe zakłady, ale ta oferta zwykle obejmuje również zupełnie inne rodzaje promocji. Oczywiście zazwyczaj takie promocje również są objęte dość restrykcyjnym regulaminem, ale zdarzają się też takie, które bardzo łatwo wykorzystać, na przykład zakłady bez podatku, gdzie bukmacher za nas wyłoży 12% które zazwyczaj musimy oddać państwu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

6 kolejka Ligi mistrzów 2021/2022 – Co obstawiać?

Siódmego i ósmego grudnia odbędzie się 6. kolejka fazy grupowej Champions League. Rozgrywki te jak co roku przyciągnęły przed telewizory i na stadiony rzesze...

Zakłady na mecze piłki nożnej – jak obstawiać u bukmachera?

Jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie, to zdecydowanie największą ilość sum pieniędzy oraz kuponów, stawiamy na piłkę nożną. To ona jest napędem w tymże biznesie....

Kupony AKO czy single? Co najlepiej obstawiać u bukmachera?

Każdy typujący ma świadomość, że z usług bukmachera może korzystać na dwa różne sposoby. Tym pierwszym, a zarazem najbardziej podstawowym, jest zawieranie u niego...

Zakłady sportowe – którą dyscyplinę wybrać na początek?

Granie zbyt wielu sportów jednocześnie nie jest dobrą ideą. Dlaczego? Na ile zatem dyscyplin warto się zdecydować w finalnym rozrachunku? Dlaczego najpopularniejsze sporty to...