Częste błędy graczy zakładów bukmacherskich – poradnik 2021

W zakładach sportowych to nie tylko wiedza sportowa, ale także doświadczenie sprawia, że typerzy ogrywają bukmachera. Jednakże to nie jest wszystko, ponieważ ważne jest też to, aby wyciągać wnioski z każdej naszej porażki. Oto kilka typowych błędów, które gracze popełniają na każdym kroku swojej kariery gracza!

Częste błędy graczy zakładów bukmacherskich – poradnik 2021

Chciwość

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących jest dodawanie większej liczby meczów do kuponu w celu (teoretycznie) zwiększenia możliwej sumy, którą można wygrać. Zwykle to nie działa, a często jest wręcz przeciwnie. Z tego powodu też najlepiej jest się trzymać tego, co zostało przez ciebie wcześniej przeanalizowane i trzymać się tego do momentu rozwiązania zakładu.

Nie obstawiaj zakładów na ulubioną drużynę

Zdajemy sobie sprawę z tego, że obstawianie meczów na ulubioną drużynę może dostarczyć o więcej emocji, niż normalny zakład. Jednak wybierając korzystne wyniki dla naszego ulubionego zespołu, zazwyczaj nie kierujemy się zdrowym rozsądkiem, co znacznie zmniejsza nasze szanse na sukces. Należy o tym pamiętać, zwłaszcza jeśli inwestujemy więcej pieniędzy w dany zakład, z tego powodu też jeśli chcesz obstawiać na swoją ulubioną drużynę – tego ci nie bronimy, ale zdecydowanie lepiej jest wtedy postawić o wiele mniej, niż zwykle – bo przynajmniej wtedy nie stracisz zbyt wiele.

Nie odgrywaj się!

Częstym błędem popełnianym przez wielu graczy jest próba szybkiego odegrania się po straconym kuponie. W przypadku porażki tracimy panowanie nad sobą i dlatego później nie możemy poprawnie przeanalizować gry – a na to tylko legalny bukmacher czeka. Zwykle prowadzi to do frustracji i późniejszej, jeszcze większej straty. Dlatego zamiast obstawiać zaraz po przegranym kuponie, lepiej zrobić sobie przerwę, najlepiej kilkudniową, a potem dopiero skupić się na grze.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Graj odpowiedzialnie

To najważniejsza kwestia w tym poradniku bukmacherskim, ponieważ każdy gracz powinien pamiętać o tym, że zakłady bukmacherskie to gry losowe. Dlatego musisz pamiętać, aby grać w sposób odpowiedzialny. Jeśli pomimo kolejnych niepowodzeń nadal próbujesz grać, inwestując coraz więcej pieniędzy, sugeruje to, że prawdopodobnie powinieneś poszukać pomocy eksperta. W końcu uzależnienie od zakładów bukmacherskich to jedna z najgorszych form uzależnienia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie graj za wiele

Pamiętaj, aby traktować zakłady bukmacherskie jako zabawę. Oczywiście wygrywanie dużych pieniędzy jest fajne, ale jak wiesz, nie zawsze kończy się sukcesem. Musisz wiedzieć, że nie ma wielu typerów, którzy często wygrywają z bukmacherem. Z tego powodu też pamiętaj o tym, żeby w większości przypadków nie traktować grania u bukmachera jako sposób na stały zarobek, ale raczej jako dobry sposób na zabawę. W ten sposób nie rozczarujesz się, a dodatkowo będziesz w stanie trochę od czasu do czasu dorobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Aplikacja mobilna eTOTO – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

W dzisiejszych czasach jak najbardziej naturalne jest to, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą nie tylko za pośrednictwem swoich głównych serwisów internetowych, ale i...

Jakie ligi piłkarskie znajdziemy w ofercie bukmachera Betfan?

Często włączasz telewizor, aby oglądać spotkania piłkarskie? Nie ukrywasz, że jesteś wielkim fanem futbolu? W firmie bukmacherskiej Betfan możesz zaś swobodnie obstawiać rozmaite rozgrywki...

Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze? Bukmacherzy obstawiają!

A może warto spróbować obstawić u bukmachera to, jak zaprezentują się kadrowicze Czesława Michniewicza w Katarze? Na pewno będziesz oglądał mundial, który odbędzie się...

Najlepsi bukmacherzy online – u kogo warto aktualnie grać?

Z radością podchodzisz do tego, że niedługo założysz po raz pierwszy w życiu własne konto bukmacherskie? Masz już konkretne, sprecyzowane plany na tym polu?...