Darmowy bonus za aktywność od bukmachera STS

Popularny polski bukmacher STS oferuje promocje dla swoich aktywnych typerów. Wystarczy zagrać cztery kupony na przestrzeni jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do piątku, aby otrzymać darmowy bonus.

STS: Darmowe gotówka za aktywność

STS darmowy bonus za aktywność – ile można otrzymać?

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Bonus za aktywność w STS składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy etap trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Bukmacher STS wymaga, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego gracz zagrał cztery kupony, gdzie kurs każdego z nich może być mniejszy niż 1.85. Może to być zarówno kupon pojedynczy jak i wielozdarzeniowy. Jednak należy wiedzieć, że na przestrzeni każdego etapu dany kupon musi zostać rozegrany oraz rozliczony.

Dodatkowo bukmacher wymaga, aby minimum jeden kupon:

  • Został zagrany z aplikacji mobilnej
  • muszą na nim znajdować się jedynie zdarzenia z oferty LIVE
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kupon musi zostać zagrany za równą kwotę 11 PLN.

Bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 11 PLN dla gracza, który spełnia powyższe warunki promocji. Bonus trafi na konto gracza niezależenie od tego jak jego kupony zostały rozliczone.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

Darmowy bonus dla graczy od bukmachera STS:

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 29 PLN dla gracza, który dokona rejestracji konta na www.STS.pl, a poza tym wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Poza tym bukmacher STS zwiększa pierwszy depozyt, przyznając bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN i 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka. To nie wszystkie promocje, jakie można odebrać od STS, sa jeszcze freebety za obstawianie gier karcianych Betgames, esport czy sportów wirtualnych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy online

Aplikacja mobilna eTOTO – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

W dzisiejszych czasach jak najbardziej naturalne jest to, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą nie tylko za pośrednictwem swoich głównych serwisów internetowych, ale i...

Jakie ligi piłkarskie znajdziemy w ofercie bukmachera Betfan?

Często włączasz telewizor, aby oglądać spotkania piłkarskie? Nie ukrywasz, że jesteś wielkim fanem futbolu? W firmie bukmacherskiej Betfan możesz zaś swobodnie obstawiać rozmaite rozgrywki...

Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze? Bukmacherzy obstawiają!

A może warto spróbować obstawić u bukmachera to, jak zaprezentują się kadrowicze Czesława Michniewicza w Katarze? Na pewno będziesz oglądał mundial, który odbędzie się...

Najlepsi bukmacherzy online – u kogo warto aktualnie grać?

Z radością podchodzisz do tego, że niedługo założysz po raz pierwszy w życiu własne konto bukmacherskie? Masz już konkretne, sprecyzowane plany na tym polu?...