Darmowy bonus za aktywność od bukmachera STS

Popularny polski bukmacher STS oferuje promocje dla swoich aktywnych typerów. Wystarczy zagrać cztery kupony na przestrzeni jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do piątku, aby otrzymać darmowy bonus.

STS: Darmowe gotówka za aktywność

STS: Darmowe gotówka za aktywność

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy etap trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Bukmacher wymaga, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego gracz zagrał cztery kupony, gdzie kurs każdego z nich może być mniejszy niż 1.85. Może to być zarówno kupon pojedynczy jak i wielozdarzeniowy. Jednak należy wiedzieć, że na przestrzeni każdego etapu dany kupon musi zostać rozegrany oraz rozliczony.

Dodatkowo bukmacher wymaga, aby minimum jeden kupon:

  • został zagrany z aplikacji mobilnej
  • musza na nim znajdować się jedynie zdarzenia z oferty LIVE
eToto kod promocyjny 2019

Kupon musi zostać zagrany za równą kwotę 11 PLN.

Bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 11 PLN dla gracza, który spełnia powyższe warunki promocji. Bonus trafi na konto gracza niezależenie od tego jak jego kupony zostały rozliczone.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

Darmowy bonus dla gracza od bukmachera STS:

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 29 PLN dla gracza, który dokona rejestracji konta, a poza tym wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Poza tym bukmacher STS zwiększa pierwszy depozyt przyznając bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

6 kolejka Ligi mistrzów 2021/2022 – Co obstawiać?

Siódmego i ósmego grudnia odbędzie się 6. kolejka fazy grupowej Champions League. Rozgrywki te jak co roku przyciągnęły przed telewizory i na stadiony rzesze...

Zakłady na mecze piłki nożnej – jak obstawiać u bukmachera?

Jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie, to zdecydowanie największą ilość sum pieniędzy oraz kuponów, stawiamy na piłkę nożną. To ona jest napędem w tymże biznesie....

Kupony AKO czy single? Co najlepiej obstawiać u bukmachera?

Każdy typujący ma świadomość, że z usług bukmachera może korzystać na dwa różne sposoby. Tym pierwszym, a zarazem najbardziej podstawowym, jest zawieranie u niego...

Zakłady sportowe – którą dyscyplinę wybrać na początek?

Granie zbyt wielu sportów jednocześnie nie jest dobrą ideą. Dlaczego? Na ile zatem dyscyplin warto się zdecydować w finalnym rozrachunku? Dlaczego najpopularniejsze sporty to...