Dlaczego Betfan to dobry bukmacher Internetowy?

Firma BetFan to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Bukmacher wystartował oficjalnie 25 kwietnia 2019 roku. Z kolei licencja na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć internet na terytorium kraju została przyznana firmie 29 października 2018 roku. BetFan zachęca graczy skorzystaniem z jej bardzo szerokiej oferty m.in. bonusem startowym, który może wynieść nawet 3000 PLN i zakład bez ryzyka to kolejne 100 PLN. Betfan obecnie nie ma w planach otwierać stacjonarnych placówek. Z kolei promocyjne hasło bukmachera brzmi „Nie grasz. Nie wygrasz!”. 

betfan dobry bukmacher internetowy
Polski bukmacher Betfan – strona internetowa, promocje i bonus za darmo

Jak prezentuje się strona internetowa bukmachera Betfan?

Strona internetowa firmy prezentuje się bardzo korzystnie, nie tylko interfejs jest przejrzysty i czytelny, ale również zielono-żółta kolorystyka jest bardzo przyjemna dla oka gracza, kojarzy się z czymś przyjemny, a przecież bukmacherka to sama przyjemność. Użytkownik nie napotka także żadnych błędów podczas rejestracji, logowania, weryfikacji konta czy zawierania zakładów. Oficjalny adres strony to www.betfan.pl

Firma nie jest jeszcze sponsorem żadnego znanego zespołu sportowego ale weszła w współpracę ze znanym strongmanem Mariuszem Pudzianowskim.

Sytuacja jednak powinna się zmienić w najbliższym czasie, gdyż jest to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do nowych użytkowników. Ogromnym i atutami bukmachera są: możliwość zamknięcia zakładu przed czasem (Cash-out), bardzo sprawnie działająca wyszukiwarka zakładów, która pozwala graczowi na szybkie postawienie zakładu przez tymczasowe okno. 

sts bonus bez wpłaty własnej za darmo
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Jak przedstawia się oferta zakładów bukmacherskich w BetFan?

Użytkownicy mają możliwość za pośrednictwem BetFan obstawiać wydarzenia sportowe z około 30 dyscyplin sportowych. Znajdują się wśród nich: tenis ziemny, piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie, golf, rugby, snooker czy esport. Zadowoleni powinni być również gracze, którzy są miłośnikami sportów amerykańskich. Warto tylko wspomnieć, że na każdy mecz ligi NBA użytkownik będzie miał możliwość zawrzeć aż 100 zakładów, na baseball i futbol amerykański liczba ta wynosi 70. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami BefFan bardzo duży nacisk położył również na niższe polskie ligi piłki nożnej. W ofercie firmy bukmacherskiej gracze mogą znaleźć zakłady na spotkania z Ligi Okręgowej.

Miłośnicy esportu będą mieli możliwość zawierania zakładów na turnieje w takich grach jak: 

  • League of Legends, 
  • DOTA, 
  • Overmatch, 
  • StarCraft, 
  • Rocket League, 
  • King of Glory, 
  • Counter Strike, 
  • NBA2K,
  • Hearthstone.

W BetFan możliwe jest obstawianie nie tylko i wyłącznie wydarzeń sportowych. Bardzo rozbudowana jest kategoria związana z rozrywką. Użytkownicy mogą obstawiać wydarzenia polityczne w Polsce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych, a także show biznes czy wydarzenia kulturalno medialne. 

Dodatkowo jest to jedyna firma bukmacherska w kraju, która ma w swojej ofercie zakłady na rynki waluty (notowania walut EUR/PLN czy EUR/USD), a także finansowe (warszawski indeks WIG20). W BetFan możliwe jest nawet obstawianie średniej temperatury, a także opadów deszczu w największych polskich miastach. 

Na czym polega promocja Radar365?

Radar365 to cykl promocji oraz bonusów dla stałych użytkowników BetFan. Firma bukmacherska przygotowuje dla graczy specjalną ofertę promocyjną na każdy dzień tygodnia przez cały rok. Gracze nie znają z wyprzedzeniem szczegółów promocji. W celu poznania bonusu konieczne jest odwiedzenie strony internetowej firmy bukmacherskiej.

Warto także wspomnieć, że promocje Radar365 mogą być dostępne dla wszystkich graczy bukmachera albo przygotowane indywidualnie pod danego użytkownika. Doskonałym przykładem może być promocja „TaśmaNaWeekend”, czyli bonus w wysokości 100 złotych dla zakładów akumulowanych. BetFan zdecydował się pójść drogą spersonalizowanych indywidualnych promocji, a także specjalnych ofert, które będą dopasowane pod danego użytkownika. 

Zakłady bez podatku do 20% ekstra

W promocji „bez podatku” użytkownik ma możliwość podniesienia kursu kuponu akumulacyjnego, co w rezultacie przełoży się na ewentualną wyższą wygraną. Firma bukmacherska decyduje się na rezygnację z części marży na rzecz gracza w zakładzie akumulowanym. Użytkownik musi zatem stworzyć kupon z przynajmniej dwoma zdarzeniami o łącznym kursie wynoszącym przynajmniej 2,00. Następnie bukmacher zmieni współczynnik zakładu z 0,88 na 1,00, w ten sposób gracz nie zapłaci 12% podatku. Potencjalna wygrana użytkownika wzrośnie od razu o 14%.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Jeżeli użytkownik doda do kuponu kolejne dwa wydarzenia i w rezultacie powstanie zakład z 4 selekcjami, a także łącznym kursem wynoszącym przynajmniej 4,00, bukmacher podwyższy ewentualną wygraną o 20%. Należy jednak pamiętać, że w takiej promocji każde wydarzenie musi mieć kurs przynajmniej 1,12. Promocja jest zatem dla użytkowników bardzo satysfakcjonująca, ponieważ, by zyskać dodatkowe 14% (jest to równowartość podatku od wpłaconej kwoty na zakład) wystarczy graczowi stworzyć kupon AKO składający się przynajmniej z dwóch wydarzeń. 

Betfan Mobile

Pod adresem m.betfan.pl znajduje się pełna, funkcjonalna mobilna wersja strony internetowej firmy bukmacherskiej. Z poziomu wspomnianej strony dla przenośnych urządzeń użytkownik będzie mógł korzystać z wszystkich funkcjonalności, które są dostępne w wersji na komputer. Firma nie ma jeszcze własnej aplikacji na telefony. W najbliższym czasie sytuacja powinna jednak ulec zmianie, gdyż obecnie jest to standard wśród polskich legalnych bukmacherów. 

Wpłaty oraz wypłaty w BetFan

Obecnie wpłaty do bukmachera BetFan możliwe są tylko przez system płatności internetowych Przelewy24. Nie są jeszcze możliwe depozyty przez portfele internetowe takie jak ecoPayz czy Skrill. Firma bukmacherska realizuje wypłaty 7 dni w tygodniu od 7:00 do 23:00 na rachunek bankowy, który został wcześniej zweryfikowany. Dodatkowo warto wiedzieć, że BetFan obsługuje ekspresowe wypłaty do 19 banków.

Warto wspomnieć, że bukmacher nie obarczył żadnymi prowizjami zarówno depozytów, jak i wypłat. Depozyty pojawiają się na koncie użytkownika natychmiastowo, z kolei czas wypłat jest uzależniony od banku, a także momentu zlecenia przez gracza dyspozycji. W przypadku wypłat ekspresowych w ciągu dnia na konto bankowe, które zostało potwierdzone, czas oczekiwania na przelew będzie wynosił od 15 do 30 minut. 

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy online

Aplikacja mobilna eTOTO – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

W dzisiejszych czasach jak najbardziej naturalne jest to, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą nie tylko za pośrednictwem swoich głównych serwisów internetowych, ale i...

Jakie ligi piłkarskie znajdziemy w ofercie bukmachera Betfan?

Często włączasz telewizor, aby oglądać spotkania piłkarskie? Nie ukrywasz, że jesteś wielkim fanem futbolu? W firmie bukmacherskiej Betfan możesz zaś swobodnie obstawiać rozmaite rozgrywki...

Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze? Bukmacherzy obstawiają!

A może warto spróbować obstawić u bukmachera to, jak zaprezentują się kadrowicze Czesława Michniewicza w Katarze? Na pewno będziesz oglądał mundial, który odbędzie się...

Najlepsi bukmacherzy online – u kogo warto aktualnie grać?

Z radością podchodzisz do tego, że niedługo założysz po raz pierwszy w życiu własne konto bukmacherskie? Masz już konkretne, sprecyzowane plany na tym polu?...