Dlaczego tak mało graczy zwraca uwagę na limity bukmacherskie?

Wielu graczy nie zdaje sobie sprawy, że limity w ogóle istnieją, jednakże każdy, kto według bukmachera wygrywa ,,za wiele” zapewne się z nimi spotkał. Ale dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? O tym dowiesz się już za chwilę!

Dlaczego tak mało graczy zwraca uwagę na limity bukmacherskie?

Czym są limity bukmacherskie?

W większości przypadków limity zakładów to ograniczenia dotyczące kwoty zakładów, którą możemy postawić na dane wydarzenie sportowe. W świecie zakładów sportowych istnieją dwa rodzaje ograniczeń: ograniczenia na konto osobiste i ograniczenia globalne. Jeśli chodzi o ograniczenia globalne, są one nakładane na wybrane przez legalnego bukmachera wydarzenia.

W ten sposób bukmacherzy starają się uniknąć nadmiernych strat. W rzeczywistości każdy z nas może zauważyć te ograniczenia, jednakże to wymaga zazwyczaj postawienia określonej kwoty pieniędzy. Ogólnie rzecz biorąc, mniej znane ligi mają niższe pułapy limitów. W przypadku ograniczeń osobistych bukmacher narzuca je graczom, którzy według niego zbyt często odnoszą zwycięstwa i rzadko przegrywają. Generalnie ograniczenie to zwykle jeśli zostało już nałożone na twoje konto – jest trwałe i dotyczy to wszystkich ofert bukmachera. Oznacza to mniej więcej, że bukmacher nie życzy sobie, abyś grał u niego dalej.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ile wynoszą limity u bukmacherów?

Skala jest tutaj bardzo różna i wiele zależy od bukmachera. Czasem limit wynosi 100-200 zł, w niektórych przypadkach nawet 2000 zł. Najczęstszym powodem ustalenia limitu jest nasz bonus. Jeśli stosujemy nieuczciwe praktyki do tego, aby wygrywać, to bukmacherzy przez to też mogą nałożyć na nas limity.

Jak możesz je omijać?

Przykładowo możesz założyć konta u różnych bukmacherów. Dlatego oprócz dzielenia naszych zakładów na mniejsze zakłady możemy również otrzymać więcej bonusów na start, które sprawią, że nasze zakłady będą bardziej opłacalne.

Nie warto też obstawiać do maksymalnego limitu – po prostu podziel swój zakład na mniejsze zakłady lub obstawiaj mniejsze zakłady u różnych bukmacherów – powodem jest to, że nie tylko płacimy 12% podatku, ale także płacimy dodatkowe 10% (powyżej zakładu na 2000zł). Dodatkowo do tego trzeba też doliczyć marżę bukmachera, więc można śmiało powiedzieć, że oddajesz bukmacherowi prawie 30% swojej wygranej. Dlatego najlepiej jest podzielić swój typ na mniejsze, aby uniknąć generowania dodatkowych podatków i ewentualnie obstawiać przeciwne drużyny u kilku bukmacherów, aby zminimalizować ryzyko utraty naszego typu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co zrobić, jeśli bukmacher nałoży limit na twoje konto?

Tak naprawdę jedynym wyjściem jest zrezygnowanie z grania u tego bukmachera – zazwyczaj nie dostaniesz żadnego ostrzeżenia, bądź przyjdzie ono z opóźnieniem. Dlatego też kiedy taki limit pojawi się na twoim koncie, musisz liczyć się z tym, że najlepszą opcją dla ciebie będzie wypłacenie twoich wygranych, oraz rejestracja u innych bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy online

6 kolejka Ligi mistrzów 2021/2022 – Co obstawiać?

Siódmego i ósmego grudnia odbędzie się 6. kolejka fazy grupowej Champions League. Rozgrywki te jak co roku przyciągnęły przed telewizory i na stadiony rzesze...

Zakłady na mecze piłki nożnej – jak obstawiać u bukmachera?

Jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie, to zdecydowanie największą ilość sum pieniędzy oraz kuponów, stawiamy na piłkę nożną. To ona jest napędem w tymże biznesie....

Kupony AKO czy single? Co najlepiej obstawiać u bukmachera?

Każdy typujący ma świadomość, że z usług bukmachera może korzystać na dwa różne sposoby. Tym pierwszym, a zarazem najbardziej podstawowym, jest zawieranie u niego...

Zakłady sportowe – którą dyscyplinę wybrać na początek?

Granie zbyt wielu sportów jednocześnie nie jest dobrą ideą. Dlaczego? Na ile zatem dyscyplin warto się zdecydować w finalnym rozrachunku? Dlaczego najpopularniejsze sporty to...