Jak obstawiać zakłady na żywo u bukmacherów?

Czy warto decydować się na firmy bukmacherskie? Coraz więcej osób wychodzi z założenia, że jest to dobry wybór. Obecnie gracze mają zaś do dyspozycji dużo opcji, dzięki którym mogą wygrywać sporo gotówki. Coraz popularniejsze jest chociażby obstawianie na żywo. O czym pamiętać, aby nie dokładać w tym temacie do interesu?

jak obstawiać zakłady na żywo
Jak skutecznie obstawiać zakłady na żywo?

Obstawianie zakładów na żywo – co jest niezbędne?

Kiedy zdecydować się na taką opcję? Na pewno osoby, które chcą grać w trybie na żywo powinny wziąć pod uwagę, że liczy się tutaj bardzo duża wiedza. Generalnie zakłady bukmacherskie wymagają znajomości tematu. Z jednej strony rzeczywiście można wygrywać sporo kasy, potwierdzają to rozmaite badania.

Zakłady bukmacherskie są zaś uczciwe, dlatego nie robią żadnych problemów z wypłatami itp. Z drugiej strony nie są to jednak firmy charytatywne. Ich celem jest, aby gracze zostawiali jak najwięcej pieniędzy. Trzeba być na to zatem przygotowanym. W związku z powyższym musisz być ekspertem od danej dyscypliny. Zawsze powtarzamy, że nie ma sensu typować wszystkiego, co jest w ofercie. Lepiej jest zdecydować się tylko na jedną, góra dwie dyscypliny. Tak, aby krok po kroku stawać się po prostu ekspertem od danego zagadnienia. Poza tym przydaje się doświadczenie.

Pamiętaj, że obstawianie zakładów na żywo jest trudniejsze, niż zwykłe typowanie meczów piłki nożnej. Tam trzeba bowiem szybko podejmować decyzje i analizować dany rynek. Warto zatem zastanowić się, czy jesteś na takim etapie, że spokojnie sobie z tym wszystkim poradzisz. Dodatkowo liczy się zarządzanie budżetem. Często osoby początkujące wchodzą w świat obstawiania na żywo bez żadnego planu. To zaś kończy się tym, że sromotnie przegrywają dużo pieniędzy. Warto zatem zastanowić się, ile możesz gotówki przeznaczyć danego dnia na grę live. Potem sztywno trzymaj się tego – nawet, jeśli nie będzie Ci do końca dobrze szło.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bez czego jeszcze nie obejdzie się gracz?

Oczywiście, wiedza, doświadczenie itp. to bardzo ważne cechy jeśli chcemy obstawiać wydarzenia sportowe. Bez nich tak naprawdę ani rusz w świecie zakładów bukmacherskich. Poza tym trzeba zadbać o odpowiedni sprzęt komputerowy. W końcu gra na żywo jest dość specyficzna. Kursy zmieniają się dynamicznie, a gracz musi być przygotowanym na rozmaite scenariusze. Nie może mieć miejsca taka sytuacja, że komputer się po prostu zacina, albo szwankuje internet. Takie aspekty nie tylko demotywują. Dodatkowo powodują, że trudno jest w pełni skupić się na grze. Innymi słowy, takie kwestie mogą sprawić, że Twoja gra nie będzie tak efektywna, jak mogłaby być!

W związku z tym zadbaj o porządny komputer. Nie musi to być oczywiście najnowocześniejszy sprzęt. Z drugiej strony stosunkowo stare urządzenia mogą nie działać optymalnie, prawda? Obecnie możesz grać na rozmaitych sprzętach. Chodzi nam o komputery przenośne, stacjonarne, smartfony, tablety. Zatroszcz się, aby wszystkie te urządzenia miały odpowiednie parametry. Nie zapominaj również o solidnym łączu internetowym. Tutaj też nie trzeba od razu wybierać największej dostępnej prędkości u operatora. Istotne jest to, żeby internet chodził stosunkowo szybko i przede wszystkim bezawaryjnie. Brak tego czynnika spowoduje, że może np. uciec Ci szansa na zagranie dobrego typu. Aby regularnie wygrywać w zakładach bukmacherskich, musisz mieć zatem po swojej stronie nie tylko kwalifikacje, lecz też porządny sprzęt techniczny.

sts poker bonus
STS Betgames legalne gry karciane z bonusem bez depozytu

Jak skutecznie obstawiać na żywo?

Musisz być skoncentrowany. Dlatego ważne jest, by sesja nie trwała zbyt długo. Zaplanuj nie tylko limity dotyczące pieniędzy, ale też czasu. Tak, byś dały rady zachować odpowiednie skupienie. Warto jest przygotować się do typowania konkretnego spotkania. W związku z tym jeszcze przed meczem dobrze jest poznać mocne i słabe strony konkretnego klubu, czy zawodników. Należy też oglądać konkretne konfrontacje. Tak, by na bieżąco weryfikować, co się tam dokładnie dzieje.

Często bowiem wynik – np. w piłce nożnej – nie do końca oddaje tego, co ma miejsce aktualnie na murawie. Jeśli widzisz na ekranie telewizora lub komputera, że gospodarze są blisko strzelenia gola, to możesz tę wiedzę wykorzystać. Do efektywnej gry live jest też potrzebna umiejętność radzenia sobie pod presją. Musisz być przygotowany, że decyzje powinny być podejmowane szybko (aby kurs nie zmalał, czy nie został w ogóle zablokowany).

5 / 5. Ocen: 2

Bukmacherzy online

Nowa oferta powitalna w STS – jakie bonusy na start?

Nowa oferta dla Klientów firmy bukmacherskiej STS robi spore wrażenie. Ostatnio myślałeś zaś o tym, by zdecydować się na ten podmiot? Teraz tym bardziej...

Aplikacja mobilna eTOTO – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

W dzisiejszych czasach jak najbardziej naturalne jest to, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą nie tylko za pośrednictwem swoich głównych serwisów internetowych, ale i...

Jakie ligi piłkarskie znajdziemy w ofercie bukmachera Betfan?

Często włączasz telewizor, aby oglądać spotkania piłkarskie? Nie ukrywasz, że jesteś wielkim fanem futbolu? W firmie bukmacherskiej Betfan możesz zaś swobodnie obstawiać rozmaite rozgrywki...

Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze? Bukmacherzy obstawiają!

A może warto spróbować obstawić u bukmachera to, jak zaprezentują się kadrowicze Czesława Michniewicza w Katarze? Na pewno będziesz oglądał mundial, który odbędzie się...