Jak obstawiać zakłady w STS Betgames? Proste triki!

Betgames to usługa, która ze względu na swoją dostępność (ma się do niej dostęp każdego dnia roku, o dowolnej wybranej przez siebie porze) traktowana jest z przymrużeniem oka i „lekko” – jako taka niewymagająca żadnego przygotowania. Tymczasem jednak owe przygotowanie jest w stanie przynieść nam całe mnóstwo wymiernych korzyści. Jakich konkretnie? W jaki sposób go dokonać, by móc czerpać z nich pełnię? A może warto iść na żywioł – tak, jak to współcześnie robi bardzo duża część obstawiających? Nad tymi wszystkimi kwestiami pochylimy się w naszym dzisiejszym wpisie.

jak obstawiac betgames sts
Jak obstawiać zakłady w STS Betgames? Proste triki!

Dlaczego warto przygotować się do typowania w STS Betgames?

Odpowiednie przygotowanie jest kluczem do sukcesu w całym świecie bukmacherskim – również w ramach usługi Betgames. Pozwoli nam ono zwiększyć naszą własną skuteczność w zakładach, ale też po prostu mieć świadomość tego, co tak właściwie rozgrywa się na ekranie. Nie każdą zasadę gry da się wydedukować z samego oglądania, a zdobycie odpowiedniej wiedzy zawczasu pozwoli nam dobrze radzić sobie w czasie typowania. Odpowiednie przygotowanie będzie też promowało właściwe wykorzystanie budżetu na zakłady – właściwe, a zatem po prostu rozsądne. Gry dostępne w ramach Betgames rozgrywają się bardzo szybko, z zakładami rozwiązującymi się w przeciągu zaledwie kilku minut. Przez to właśnie bardzo szybko można stracić wszystkie posiadane przez siebie środki. Właściwe przygotowanie zapobiegnie właśnie temu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak przygotować się do obstawiania Betgames? – praktyczne triki

Istnieje wiele sposobów i trików na to, aby przygotować się do typowania, przy czym wiele spośród nich zależy od nas samych. Jednemu będzie łatwiej po podjęciu się jednej akcji, innemu zaś – po zrobieniu czegoś zgoła odmiennego. Poniżej prezentujemy pięć naszych porad, które my uważamy za najbardziej uniwersalne, a których wdrożenie może nam tylko pomóc.

  1. Zapoznajmy się z zasadami gry, której obstawianie planujemy – jest to absolutna podstawa, bez której nie powinniśmy w ogóle podchodzić do usługi Betgames. Zasady większości gier, które są udostępniane w jej ramach publikujemy na łamach naszego serwisu. Z ich bardzo szczegółowymi opisami możemy się jednak zapoznać również bezpośrednio pod transmisjami (albo też w lobby – są dostępne w obu tych miejscach). Tylko znając zasady będziemy w stanie podejmować w pełni świadome decyzje bukmacherskie.
  2. Sprawdźmy się „na sucho”, bez grania za środki z salda depozytowego – warto, abyśmy jak najwięcej rozdań przeżyli w roli zaledwie obserwatora, typując tylko we własnych myślach. Będziemy mogli analizować każde z naszych posunięć i wyciągać z nich wnioski – bez narażania się na jakiekolwiek straty. Warto sięgnąć też po wersję demo całej usługi. Litewski jej dostawca prezentuje ją w przypadku każdej udostępnianej przez siebie gry.
  3. Zasilmy konto odpowiednimi środkami – ogólna zasada dotycząca rozsądnego zarządzania budżetem (nie tylko na gry w obrębie usługi Betgames, ale i ogólnie – u bukmachera STS online) głosi, że nie powinno się dopłacać. Jedno zasilenie konta powinno nam starczyć na wszystkie planowane przez nas w danym okresie czasu gry. Aby więc tego uniknąć, dokonajmy jednego depozytu – takiego, który na pewno nam wystarczy. Nie nastawiajmy się też na same wygrane – rozumiejąc założenie tych gier musimy mieć świadomość, że są one oparte na losowości, a my możemy zaledwie zwiększać swoje szanse na zwycięstwo.
  4. Wybierzmy odpowiednią porę na zakłady – sami doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, kiedy nasz mózg pracuje na najwyższych obrotach. Gry dostępne w usłudze Betgames bazują nie tylko na intuicji i umiejętności dedukcji, ale też po części na refleksie. Na wszystko mamy bowiem z góry określony, bardzo krótki czas. Odpowiednia pora pozwoli nam szybko kojarzyć fakty, ale też mieć spokój – na przykład od domowych obowiązków. Pamiętajmy, że Betgames to usługa dostępna całodobowo.
  5. Pozbądźmy się rzeczy rozpraszających uwagę – obstawianie w Betgames wymaga od nas pełni uwagi. Właśnie dlatego nie poleca się robić tego chociażby z kawiarni, razem z przyjaciółmi (jest to możliwe dzięki aplikacji mobilnej, w obrębie której całość działa świetnie). Pozbądźmy się wszystkiego, co mogłoby odciągać naszą uwagę i zróbmy tak, by móc w pełni skupić się zarówno na rozdaniu, jak i na postaci krupierki. Ta potrafi być naprawdę cennym sprzymierzeńcem – dokonuje bieżącej analizy stołu i wskazuje na najmocniejsze ręki. Koniecznie włączmy więc głos, a gdy coś nas rozproszy – odpuśćmy konkretne rozdanie.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O czym należy pamiętać, nim rozpocznie się typowanie Betgames?

Zanim jeszcze w ogóle zaczniemy rozważać własny udział w obrębie usługi Betgames, powinniśmy zastanowić się nad tym, czy jesteśmy do tego uprawnieni. Pamiętajmy, że wymaga on od nas posiadania konta u bukmachera, a to z kolei – bycia pełnoletnim. Jeżeli więc nie ukończyliśmy osiemnastego roku życia, usługa ta nie będzie stała przed nami otworem. Zanim zaczniemy przygotowania musimy też zastanowić się nad tym, czy spełniamy techniczne wymagania ku temu. Internet mobilny może się sprawdzić, ale jeśli jest limitowany, nie nada się na dłuższą metę – transmisje przypominają oglądanie filmów. Wymagają zatem ciągłego zużywania transferu celem działania. 

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy online

Aplikacja mobilna eTOTO – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

W dzisiejszych czasach jak najbardziej naturalne jest to, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą nie tylko za pośrednictwem swoich głównych serwisów internetowych, ale i...

Jakie ligi piłkarskie znajdziemy w ofercie bukmachera Betfan?

Często włączasz telewizor, aby oglądać spotkania piłkarskie? Nie ukrywasz, że jesteś wielkim fanem futbolu? W firmie bukmacherskiej Betfan możesz zaś swobodnie obstawiać rozmaite rozgrywki...

Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze? Bukmacherzy obstawiają!

A może warto spróbować obstawić u bukmachera to, jak zaprezentują się kadrowicze Czesława Michniewicza w Katarze? Na pewno będziesz oglądał mundial, który odbędzie się...

Najlepsi bukmacherzy online – u kogo warto aktualnie grać?

Z radością podchodzisz do tego, że niedługo założysz po raz pierwszy w życiu własne konto bukmacherskie? Masz już konkretne, sprecyzowane plany na tym polu?...