Jak zarobić u bukmachera? Triki i porady dla typerów

Pytanie o to, jak zarobić u bukmachera pojawia się bardzo często. Każdy gracz gra przecież po to, aby jego zakład zakończył się pozytywie. Tymczasem wygrywanie u bukmachera jest możliwe, jeśli tylko trzymać będziemy się kilku zasad. Oczywiście od razu trzeba zaznaczyć też to, że obstawianie meczów u popularnego „buka” wiąże się ze znacznym ryzykiem utraty środków i uzależnienia, o czym należy wiedzieć.

zarabainie u bukmachera
Jak zarobić u bukmachera? Triki i porady dla typerów

Zarabianie u bukmachera nie jest wcale łatwe

Przejdźmy jednak do kwestii samego wygrywania w zakładach bukmacherskich. Od razu trzeba uczciwie zaznaczyć, że nie jest to z pewnością sprawa prosta. Wszystko dlatego, że bez względu na to, jaki sport obstawiamy, to w każdym może zdarzyć się niespodzianka. Niemniej jednak, jak łatwo się domyśleć im lepszą wiedzą i dokładniejszą analizą się wykażemy, tym większe będą szanse na końcowe zwycięstwo naszego kuponu. Można też powiedzieć, że ilu graczy, tyle taktyk na osiągnięcie wygranej.

W praktyce więc jedni gracze ufają swojej intuicji, podczas gdy inni stawiają kupon wyłącznie na pewne typy bukmacherskie. Te ostatnie umieszczane są na różnych stronach internetowych i dotyczą najróżniejszych meczów. Często gracze wymieniają się też swoimi spostrzeżeniami oraz typami na różnego rodzaju forach, oraz grupach tematycznych. Celem takich działań jest rzecz jasna zwiększenie szans na skuteczne zarabianie u bukmachera. Ważnym punktem w skutecznej grze jest też rozsądne kalkulowanie ryzyka. Zwracać uwagę należy przede wszystkim na kurs odnośnie konkretnego wydarzenia. Doświadczeni gracze wiedzą bowiem, że taktyka gry wyłącznie po najniższych kursach nie zawsze jest najlepsza.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Trzeba wiedzieć, że chociaż kursy kalkulowane są względem prawdopodobieństwa, to za nimi stoją analitycy, którzy również mogą się mylić. Pewną uniwersalną radą może być więc to, aby podchodzić do każdego spotkania indywidualnie. Reasumując całość rozważań widać wyraźnie, że proces wygrywania nie jest prosty. Zawsze jednak najistotniejsze będzie zachowanie zimnej głowy i zapewnienie sobie bezpieczeństwa w czasie gry. Dlatego też decydując się na obstawienie meczów należy wybierać wyłącznie zaufane podmioty jak STS czy Betfan. Podstawą jest więc to, aby nasz kupon obsłużył legalny polski bukmacher.

Obstawianie meczów u bukmachera to rozrywka czy praca?

Obstawianie meczów u bukmachera może być bardzo fajną rozrywką. Ważne jednak, aby robić to z rozsądkiem, gdyż jak wiadomo nawet popularne granie u „buka” niesie ryzyko uzależnienia. Z drugiej jednak strony patrząc nie brakuje przykładów takich osób, które potrafiły zarobić na tego typu rozrywce. Nie może więc dziwić, że często padają pytanie w stylu, jak ograć bukmachera? Cóż sztuka ta z pewnością nie jest łatwa i, aby mieć na to szanse trzeba obrać odpowiednią strategie.

obstawianie u bukmachera superbet
Obstawianie w Superbet online z bonusem za darmo

Najistotniejsze to obstawiać te dyscypliny, co do których posiadamy pewną wiedzę. Bardzo przydatny będzie też analityczny umysł oraz umiejętność wyciągania trafnych wniosków. Oczywiście trudno jest wskazać jednoznacznie, jakie ligi, czy też sporty warto obstawiać. Są bowiem osoby, które wygrywają na popularnych rozgrywkach, jak i Ci, których strategia opiera się w głównej mierze na obstawianiu niszowych lig. Granie u bukmachera i zarabianie na obstawianiu to więc w dużej mierze matematyka oraz przewidywanie wydarzeń z przyszłości. Mniej doświadczeni gracze stawiają też często na tak zwane pewne typy bukmacherskie. Takie działanie ma swoje plusy i minusy.

Do największych wad należą zazwyczaj niewielkie kursy, co w przypadku zwycięstwa odbije się na naszej wygranej. Dodatkowo życie często pokazuje też, że pewne typy u bukmacherów to często mrzonka, gdyż sport lubi zaskakiwać. Bez względu jednak na to, jaką strategię obierzemy, to ważne jest by wybrać odpowiednie zakłady bukmacherskie. Celowo nie wspominamy tutaj o tym, aby był to koniecznie legalny bukmacher, gdyż to wydaje się oczywistością. Spis legalnych buk macherów znaleźć można rzecz jasna na odpowiednich stronach rządowych, więc zalecamy aby się mu przyjrzeć. Warto także porównać oferty poszczególnych zakładów bukmacherskich. Szczególną uwagę zwróćmy na bonusy dla nowych graczy, gdyż często bukmacherzy oferują dla nich atrakcyjne promocje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jednym z nich są tak zwane zakłady bez ryzyka, polegające na tym, że nawet po przegranej naszego kuponu środki do nas wrócą. Taki mechanizm sprawdza, że mamy możliwość wypróbowania swoich sił w bukmacherce bez konieczności ponoszenia ryzyka typowo związanego z obstawianiem zakładów. Taki swoisty wentyl bezpieczeństwa dla klientów z pewnością jest czymś godnym pochwały. W celu powiększania swojej wiedzy i szans na wygrywanie warto odwiedzać też od czasu do czasu specjalistyczne fora oraz grupy. To tam doświadczeni gracze pomagają, tym nieco mniej wprawionym w dokonaniu trafnych wyborów. Na pewno zarabianie na zakładach dzięki temu stanie się dużo bardziej prawdopodobne.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacherzy online

Nowa oferta powitalna w STS – jakie bonusy na start?

Nowa oferta dla Klientów firmy bukmacherskiej STS robi spore wrażenie. Ostatnio myślałeś zaś o tym, by zdecydować się na ten podmiot? Teraz tym bardziej...

Aplikacja mobilna eTOTO – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

W dzisiejszych czasach jak najbardziej naturalne jest to, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą nie tylko za pośrednictwem swoich głównych serwisów internetowych, ale i...

Jakie ligi piłkarskie znajdziemy w ofercie bukmachera Betfan?

Często włączasz telewizor, aby oglądać spotkania piłkarskie? Nie ukrywasz, że jesteś wielkim fanem futbolu? W firmie bukmacherskiej Betfan możesz zaś swobodnie obstawiać rozmaite rozgrywki...

Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze? Bukmacherzy obstawiają!

A może warto spróbować obstawić u bukmachera to, jak zaprezentują się kadrowicze Czesława Michniewicza w Katarze? Na pewno będziesz oglądał mundial, który odbędzie się...