Konkurs piłkarski z nagrodami u bukmachera BetClic

W związku z eliminacjami do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej bukmacher BetClic przeprowadza promocję wśród swoich graczy, w której to nagrodzi najlepszych graczy. Łącznie nagrody trafi do trzydziestu graczy, którzy zdobędą najwięcej punków.

Gotówka do wygrania dla najlepszych typerów u bukmachera BetClic

Gotówka do wygrania dla najlepszych typerów u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach o 2 do 8 września.

Chcąc włączyć się w walkę o nagrodę trzeba do tej akcji się zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Ta akcja polega na zawieraniu punktów poprzez zawieranie kuponów. W tej akcji bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielokrotne, których kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

Bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo, ale wszystkie typy muszą być JEDYNIE z piłki nożnej.

System punktowania wygląd następująco:

  • za kupon SINGIEL – 2 punkty za każdą postawioną złotówkę
  • za kupon AKO – 3 punkty za każdą postawioną złotówkę

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ bukmacher nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych graczy, którzy w dniu 9 września otrzymają nagrody w postaci bonów.

Tabela nagród przedstawia się następująco:

PozycjaNagroda
1. Miejsce2000 PLN Bonusu
2. Miejsce1700 PLN Bonusu
3. Miejsce1300 PLN Bonusu
4. Miejsce1000 PLN Bonusu
5. Miejsce800 PLN Bonusu
6. Miejsce600 PLN Bonusu
7.Miejsce400 PLN Bonusu
8. Miejsce350 PLN Bonusu
9. Miejsce300 PLN Bonusu
10 – 14 Miejsce200 PLN Bonusu
15 – 19 Miejsce100 PLN Bonusu
20 – 130 Miejsce50 PLN Bonusu

BetCllic: darmowy bonus dla nowych graczy

Legalny polski bukmacher BetClic przyznaje oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas procesu rejestracyjnego, aby dokonać aktywacji bonusu.

Jeśli, okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Można maksymalnie otrzymać zwrot o wartości 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Jak obstawiać zakłady w STS Betgames? Proste triki!

Betgames to usługa, która ze względu na swoją dostępność (ma się do niej dostęp każdego dnia roku, o dowolnej wybranej przez siebie porze) traktowana jest...

Jak zarobić u bukmachera? Triki i porady dla typerów

Pytanie o to, jak zarobić u bukmachera pojawia się bardzo często. Każdy gracz gra przecież po to, aby jego zakład zakończył się pozytywie. Tymczasem...

Fortuna vs STS – dwie najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

Ewidentnie to właśnie Fortuna oraz STS rządzą obecnie w Polsce na rynku zakładów wzajemnych. Są to bowiem zdecydowanie najbardziej popularne podmioty hazardowe. Dlaczego Klienci...

Strategia Fibonacciego – zarabianie na zakładach sportowych

Jeśli słyszałeś o metodzie Fibonacciego lub czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie masz już pewne doświadczenie w obstawianiu zakładów sportowych i jesteś na tym etapie,...