Konkurs piłkarski z nagrodami u bukmachera BetClic

W związku z eliminacjami do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej bukmacher BetClic przeprowadza promocję wśród swoich graczy, w której to nagrodzi najlepszych graczy. Łącznie nagrody trafi do trzydziestu graczy, którzy zdobędą najwięcej punków.

Gotówka do wygrania dla najlepszych typerów u bukmachera BetClic

Gotówka do wygrania dla najlepszych typerów u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach o 2 do 8 września.

Chcąc włączyć się w walkę o nagrodę trzeba do tej akcji się zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Ta akcja polega na zawieraniu punktów poprzez zawieranie kuponów. W tej akcji bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielokrotne, których kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

Bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo, ale wszystkie typy muszą być JEDYNIE z piłki nożnej.

System punktowania wygląd następująco:

  • za kupon SINGIEL – 2 punkty za każdą postawioną złotówkę
  • za kupon AKO – 3 punkty za każdą postawioną złotówkę

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ bukmacher nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych graczy, którzy w dniu 9 września otrzymają nagrody w postaci bonów.

Tabela nagród przedstawia się następująco:

PozycjaNagroda
1. Miejsce2000 PLN Bonusu
2. Miejsce1700 PLN Bonusu
3. Miejsce1300 PLN Bonusu
4. Miejsce1000 PLN Bonusu
5. Miejsce800 PLN Bonusu
6. Miejsce600 PLN Bonusu
7.Miejsce400 PLN Bonusu
8. Miejsce350 PLN Bonusu
9. Miejsce300 PLN Bonusu
10 – 14 Miejsce200 PLN Bonusu
15 – 19 Miejsce100 PLN Bonusu
20 – 130 Miejsce50 PLN Bonusu

BetCllic: darmowy bonus dla nowych graczy

Legalny polski bukmacher BetClic przyznaje oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas procesu rejestracyjnego, aby dokonać aktywacji bonusu.

Jeśli, okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Można maksymalnie otrzymać zwrot o wartości 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Kupony AKO czy single? Co najlepiej obstawiać u bukmachera?

Każdy typujący ma świadomość, że z usług bukmachera może korzystać na dwa różne sposoby. Tym pierwszym, a zarazem najbardziej podstawowym, jest zawieranie u niego...

Zakłady sportowe – którą dyscyplinę wybrać na początek?

Granie zbyt wielu sportów jednocześnie nie jest dobrą ideą. Dlaczego? Na ile zatem dyscyplin warto się zdecydować w finalnym rozrachunku? Dlaczego najpopularniejsze sporty to...

Jakie czynniki wpływają na ogrywanie bukmachera

Granie na grach losowych nigdy nie przewidzimy ile wygramy, a ile przegramy. Ta niepewność podnosi znacznie emocje i powoduje przyciągnięcie jeszcze większej ilości graczy....

Dlaczego Betfan to dobry bukmacher Internetowy?

Firma BetFan to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Bukmacher wystartował oficjalnie 25 kwietnia 2019 roku. Z kolei licencja na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć internet...