Konkurs piłkarski z nagrodami u bukmachera BetClic

W związku z eliminacjami do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej bukmacher BetClic przeprowadza promocję wśród swoich graczy, w której to nagrodzi najlepszych graczy. Łącznie nagrody trafi do trzydziestu graczy, którzy zdobędą najwięcej punków.

Gotówka do wygrania dla najlepszych typerów u bukmachera BetClic

Gotówka do wygrania dla najlepszych typerów u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach o 2 do 8 września.

Chcąc włączyć się w walkę o nagrodę trzeba do tej akcji się zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Ta akcja polega na zawieraniu punktów poprzez zawieranie kuponów. W tej akcji bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielokrotne, których kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

Bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo, ale wszystkie typy muszą być JEDYNIE z piłki nożnej.

System punktowania wygląd następująco:

  • za kupon SINGIEL – 2 punkty za każdą postawioną złotówkę
  • za kupon AKO – 3 punkty za każdą postawioną złotówkę

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ bukmacher nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych graczy, którzy w dniu 9 września otrzymają nagrody w postaci bonów.

Tabela nagród przedstawia się następująco:

PozycjaNagroda
1. Miejsce2000 PLN Bonusu
2. Miejsce1700 PLN Bonusu
3. Miejsce1300 PLN Bonusu
4. Miejsce1000 PLN Bonusu
5. Miejsce800 PLN Bonusu
6. Miejsce600 PLN Bonusu
7.Miejsce400 PLN Bonusu
8. Miejsce350 PLN Bonusu
9. Miejsce300 PLN Bonusu
10 – 14 Miejsce200 PLN Bonusu
15 – 19 Miejsce100 PLN Bonusu
20 – 130 Miejsce50 PLN Bonusu

BetCllic: darmowy bonus dla nowych graczy

Legalny polski bukmacher BetClic przyznaje oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas procesu rejestracyjnego, aby dokonać aktywacji bonusu.

Jeśli, okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Można maksymalnie otrzymać zwrot o wartości 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Nowa oferta powitalna w STS – jakie bonusy na start?

Nowa oferta dla Klientów firmy bukmacherskiej STS robi spore wrażenie. Ostatnio myślałeś zaś o tym, by zdecydować się na ten podmiot? Teraz tym bardziej...

Aplikacja mobilna eTOTO – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

W dzisiejszych czasach jak najbardziej naturalne jest to, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą nie tylko za pośrednictwem swoich głównych serwisów internetowych, ale i...

Jakie ligi piłkarskie znajdziemy w ofercie bukmachera Betfan?

Często włączasz telewizor, aby oglądać spotkania piłkarskie? Nie ukrywasz, że jesteś wielkim fanem futbolu? W firmie bukmacherskiej Betfan możesz zaś swobodnie obstawiać rozmaite rozgrywki...

Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze? Bukmacherzy obstawiają!

A może warto spróbować obstawić u bukmachera to, jak zaprezentują się kadrowicze Czesława Michniewicza w Katarze? Na pewno będziesz oglądał mundial, który odbędzie się...