KSW 54 bonus dla graczy od bukmachera eFortuna

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 54. A ciekawych walk na pewno nie zabraknie. ponieważ przed nami chociażby takie pojedynki, jak Ugonoh vs Dimingos, Andryszak vs Kita, Gambrot vs Ziółkowski.

Bezpiecznik na KSW 54

Bezpiecznik na KSW 54

W związku z galą KSW 54 legalny bukmacher Fortuna online przygotował ofertę promocyjną „Bezpiecznik na KSW 54”, w której to gracze mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany zakład.

Swojego udziału w ramach tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak warto jest mieć na uwadze, że jest ona dostępna graczom wyłącznie w dniu 29 sierpnia.

Bonus bukmacherski na KSW 54:

Bukmacher eFortuna w ramach oferty promocyjnej „Bezpiecznik na KSW 54” dopusza zakłady zawarte za minimum 40 PLN:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI
sts bonus bez wpłaty własnej za darmo
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Warunek konieczny w ramach tej oferty jest taki, że na każdym zakładzie promocyjnym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z imprezy KSW 54. Dodać trzeba, że na kuponie mogą być inne typy, ale co istotne muszą zostać one rozliczone najpóźniej do 30 sierpnia do godz. 09:00.

Zakład okazał się wygrany? Super, cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwort połowy stawki, a maksymalnie może otrzymać 20 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eForutna oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to gracze już na sam start mogą otrzymać extra premię o wartości 2230 PLN. A w skład wchodzą:

  • 20 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus za pierwszy depozyt do 2000 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem, że wpiszą oni hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim typerom grę bez podatku w ramach akcji „Happy Hours” i to przez całą dobę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Jak obstawiać zakłady w STS Betgames? Proste triki!

Betgames to usługa, która ze względu na swoją dostępność (ma się do niej dostęp każdego dnia roku, o dowolnej wybranej przez siebie porze) traktowana jest...

Jak zarobić u bukmachera? Triki i porady dla typerów

Pytanie o to, jak zarobić u bukmachera pojawia się bardzo często. Każdy gracz gra przecież po to, aby jego zakład zakończył się pozytywie. Tymczasem...

Fortuna vs STS – dwie najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

Ewidentnie to właśnie Fortuna oraz STS rządzą obecnie w Polsce na rynku zakładów wzajemnych. Są to bowiem zdecydowanie najbardziej popularne podmioty hazardowe. Dlaczego Klienci...

Strategia Fibonacciego – zarabianie na zakładach sportowych

Jeśli słyszałeś o metodzie Fibonacciego lub czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie masz już pewne doświadczenie w obstawianiu zakładów sportowych i jesteś na tym etapie,...