Legalny polski bukmacher Fortuna w związku z Mistrzostwa Europy w siatkówkami ce przewidział promocję swoim graczom, w której to nagrodzi dziesięciu typerów bonami od 100 PLN do 500 PLN.

Fortuna darmowy bonus za kupony z Mistrzostw Europy siatkarzy

Fortuna darmowy bonus za kupony z Mistrzostw Europy siatkarzy

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty

Promocja aktywna jest graczom od 13 do 15 września. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupony SOLO lub AKO, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce. Bukmacher dopuszcza jedynie typy z oferty przedmeczowej.

Bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna, każdy gracz sam wybiera za jaką kwotę dokona zagrania kuponu.

Bukmacher w tej akcji nagrodzi łącznie dziesięciu graczy, których kupony spełniają powyższe warunki akcji, a poza tym zostały rozliczone jako wygrane i miały najwyższe kursy.

Tabela nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankingu:Nagroda
1-3 miejsce500 PLN
4-6 miejsce300 PLN
7-10 miejsce100 PLN

Bukmacher Fortuna: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus graczom, którzy dokonają rejestracji konta i wpiszą kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że na koncie gracza pojawi się bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Dodatkowo bukmacher zwiększy pierwszy depozyt przyznając bonus równowartości wpłaty. Można otrzymać nawet do 1000 PLN w formie środków bonusowych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za aktywność od bukmachera STS
Następny artykułBonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera BetClic
Jaki bukmacher internetowy oferuje graczom najwięcej? Według opinii graczy i rankingów bukmacherów najlepszy w Polsce bukmacher internetowy to Betclic.