Nowa oferta powitalna w STS – jakie bonusy na start?

Nowa oferta dla Klientów firmy bukmacherskiej STS robi spore wrażenie. Ostatnio myślałeś zaś o tym, by zdecydować się na ten podmiot? Teraz tym bardziej warto rozważyć ten wariant. Wszystko dlatego, że możesz liczyć na świetny bonus na start. Dowiedz się poniżej czegoś więcej na temat STS. Sprawdź także wszystkie istotne warunki związane z promocją powitalną.

sts nowa oferta powitalna
Nowa oferta powitalna w STS – jakie bonusy na start?

Czy warto zarejestrować się w bukmacherze online STS?

Nie powinieneś mieć tutaj żadnych wątpliwości. Ta firma bukmacherska nieprzypadkowo zajmuje pierwsze miejsca w rozmaitych rankingach podmiotów, które legalnie działają na terenie Polski. Należy wyjaśnić, że STS oferuje swoje usługi od bardzo dawna. Wszystko na dobrą sprawę rozpoczęło się… jeszcze w poprzednim wieku. Wszak ta firma bukmacherska działa od 1997 roku. Od tego czasu nieprzerwanie oferuje swoje usługi dla Klientów. Obecnie wydarzenia można obstawiać na trzy różne sposoby. M.in. chodzi nam tutaj o punkty stacjonarne.

Pod tym kątem STS też jest najlepszy w całym kraju. W końcu żadna inna firma bukmacherska nie ma aż tak wielu lokali stacjonarnych. Są one rozmieszczone w największych miastach oraz mniejszych miasteczkach. Bez trudu sprawdzisz pełną listę i dowiesz się, czy np. czasami obok Twojego domu albo mieszkania nie ma takiego lokalu naziemnego. Jak jeszcze możesz obstawiać w firmie bukmacherskiej STS? Generalnie coraz więcej osób decyduje się na typowanie drogą online. Choćby po to, by skorzystać z atrakcyjnej oferty powitalnej, która zaraz zostanie detalicznie scharakteryzowana.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1600 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Możesz również obstawiać oferowane wydarzenia dzięki aplikacji mobilnej. Ta opcja jest zaś chętnie wybierana przez fanów sportu oraz zakładów bukmacherskich, których np. dość często nie ma na terenie swojego miejsca zamieszkania. Co jeszcze warto wiedzieć o STS? To właśnie ta firma bukmacherska sponsoruje reprezentację narodową w piłce nożnej mężczyzn. Ponadto na co dzień wspiera rozmaite kluby. I to nie tylko te futbolowe.

Do kogo jest skierowana nowa promocja powitalna w STS?

Przede wszystkim trzeba mieć minimum 18 lat. Niektórzy zaś uważają, że uda im się ominąć ten przepis w regulaminie. Nie tędy droga… Oczywiście, w czasie zakładania konta można wpisać wszystkie dane. Są osoby, które to wykorzystują. Podają się zatem np. za ludzi minimum o kilka lat starszych. Niektórzy oszukują w nieco inny sposób. Mianowicie w celu wyłudzenia kolejnych bonusów wpisują nieprawdziwe imiona, nazwiska itp. Jeszcze inni rejestrują się na babcię, dziadka, którzy nie mają na co dzień nic wspólnego z zakładami bukmacherskimi. Wszelkie tego typu praktyki są jednak odpowiednio wykrywane. Pamiętaj, że do zrealizowania wypłaty (a po to się przecież obstawia w firmach bukmacherskich, prawda?) trzeba potwierdzić swoją tożsamość.

obstawianie u bukmachera superbet
Obstawianie w Superbet online z bonusem za darmo

Musisz zatem przesłać np. skan swojego dowodu osobistego. Bez tego ani rusz. Jeśli zatem podasz zbyt niski wiek lub zarejestrujesz się na nieprawdziwe dane, to szybko to wyjdzie na jaw. Wówczas musisz liczyć się z tym, że Twoje konto zostanie zablokowane. Pamiętaj zatem, że firma bukmacherska STS wymaga uczciwości. Nowa promocja jest przeznaczona tylko dla osób, które są pełnoletnie i nie miały nigdy wcześniej zakładanego konta w STS.

Ile można otrzymać w STS na start?

Oferta powitalna firmy bukmacherskiej STS jest naprawdę znakomita, dlatego też STS opinie ma prawdopodobnie najlepsze ze wszystkich firm w Polsce. Nowa oferta powitalna w zakładach STS online weszła w życie kilka tygodni temu. Aktualnie (stan na 3 czerwca 2022 roku) możesz zainkasować w sumie 1500 PLN. Aby tak się jednak stało, na sam początek trzeba założyć konto. Potem gracz zainteresowany tą ofertą powinien wpłacić pierwszy depozyt. W ten sposób może uzyskać 100% nawet do 300 PLN. Warto zaznaczyć, że wpłat można dokonywać na szereg sposobów. Nie ma przeszkód, aby np. skorzystać z konta bankowego itp. Pierwszy bonus zostanie przyznany automatycznie. Potem jeszcze gracz może uzyskać kolejno 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. Dodatkowo w STS otrzymamy zakłady bez ryzyka na Betgames STS, czyli gry karciane jak poker online czy Bakarat.

sts poker bonus
STS Betgames legalne gry karciane z bonusem bez ryzyka

Te pieniądze za bonus w STS można odebrać w ciągu 90 dni od momentu dokonania wpłat na konto. Na co jeszcze można liczyć w ramach promocji powitalnej dla nowych użytkowników STS? Jeśli gracz zdecyduje się na zagranie pierwszego kuponu w promocji Zakład Bez Ryzyka, to może liczyć potem na zwrot. Będzie on przyznany w razie przegranej. Maksymalnie można tutaj otrzymać 100 PLN (minus podatek). Wśród wszystkich firm, jakie obejmuje ranking bukmacherów, STS online ma najmniej skomplikowany system obrotu bonusem.

Jakie są warunki obrotu bonusem w zakładach STS online?

Otrzymałeś już bonus 100% do 300 PLN? Dokonałeś kolejnej wpłaty? W takim razie pewnie oczekujesz kolejnego bonusu, prawda? Aby to było możliwe, musisz uporać się z poprzednią promocją. Chodzi zaś o wykonanie obrotu bonusem (jest on łatwiejszy niż np. w Total Casino). Aby zrealizować to zadanie, musisz postawić minimum za trzykrotność przyznanego bonusu. Do obrotu wliczają się wyłącznie wygrane kupony. Dlatego tym bardziej należy przyłożyć się do analizowania spotkań.

Co jeszcze się tutaj liczy? Dodatkowo należy zwracać uwagę na minimalny kurs. Nie może być on zaś mniejszy od 1,91. Takie same zasady obowiązują przy kolejnych promocjach. Czyli jak będziesz chciał zainkasować bonus od trzeciego depozytu, to musisz najpierw wykonać obrót drugim bonusem.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacherzy online

Aplikacja mobilna eTOTO – podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

W dzisiejszych czasach jak najbardziej naturalne jest to, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą nie tylko za pośrednictwem swoich głównych serwisów internetowych, ale i...

Jakie ligi piłkarskie znajdziemy w ofercie bukmachera Betfan?

Często włączasz telewizor, aby oglądać spotkania piłkarskie? Nie ukrywasz, że jesteś wielkim fanem futbolu? W firmie bukmacherskiej Betfan możesz zaś swobodnie obstawiać rozmaite rozgrywki...

Czy Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze? Bukmacherzy obstawiają!

A może warto spróbować obstawić u bukmachera to, jak zaprezentują się kadrowicze Czesława Michniewicza w Katarze? Na pewno będziesz oglądał mundial, który odbędzie się...

Najlepsi bukmacherzy online – u kogo warto aktualnie grać?

Z radością podchodzisz do tego, że niedługo założysz po raz pierwszy w życiu własne konto bukmacherskie? Masz już konkretne, sprecyzowane plany na tym polu?...