Obstawiaj mecze Premier League i wygrywaj więcej u bukmachera Betclic. Pula nagród 15 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę na zmagania ósmej kolejki angielskiej Premier League. Wystarczy poprawnie wytypować mecze, aby poza wygraną gotówką otrzymać extra środki. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN.

bukmacherka jako inwestycja
Najlepszy typer Premier League

Najlepszy typer Premier League

Promocja „Piłkarski Jackpot” polega na poprawnym wytypowaniu ośmiu spotkań z angielskiej Premier League. Warto jest dodać, ze przed nami bardzo ciekawa kolejka, ponieważ zostaną rozegrane takie konfrontacje, jak chociażby Manchester City vs Liverpool, Arsenal vs Aston Villa i Everton vs Manchester United.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Jednak na uwadze trzeba mieć, że ta oferta dostępna jest graczom do 7 listopada do godziny 13:30.

Piłkarski Jackpot w Betclic

Bukmacher Betclic w ramach oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot” dopuszcza wyłącznie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzenioe, na których muszą znajdować się osiem meczy z 8 kolejki angielskiej Premier League.

Gracz na niżej wymienione mecze musi oddać typy w formacie „1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis”. Dodatkowo muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej:

  • Everton vs Manchester Utd.
  • Crystal Palace vs Leeds
  • Chelsea vs Sheffield
  • West Ham vs Fulham
  • West Bromwich Albion vs Tottenham
  • Leicester vs Wolverhampton
  • Manchester City vs Liverpool
  • Arsenal vs Aston Villa
sts bonus bez wpłaty własnej za darmo
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Nadmienić jest warto, że każdy gracz ma prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali mecze z ósmej kolejki angielskiej Premier League to poza wygrana gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 15 000 PLN.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę powitalną w postaci Cashbacka. Użytkownik, który chce skorzystać z zakładu bez ryzyka koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki. Maksymalna kwota jaka może trafić na konto typera, to aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Jak obstawiać zakłady w STS Betgames? Proste triki!

Betgames to usługa, która ze względu na swoją dostępność (ma się do niej dostęp każdego dnia roku, o dowolnej wybranej przez siebie porze) traktowana jest...

Jak zarobić u bukmachera? Triki i porady dla typerów

Pytanie o to, jak zarobić u bukmachera pojawia się bardzo często. Każdy gracz gra przecież po to, aby jego zakład zakończył się pozytywie. Tymczasem...

Fortuna vs STS – dwie najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

Ewidentnie to właśnie Fortuna oraz STS rządzą obecnie w Polsce na rynku zakładów wzajemnych. Są to bowiem zdecydowanie najbardziej popularne podmioty hazardowe. Dlaczego Klienci...

Strategia Fibonacciego – zarabianie na zakładach sportowych

Jeśli słyszałeś o metodzie Fibonacciego lub czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie masz już pewne doświadczenie w obstawianiu zakładów sportowych i jesteś na tym etapie,...