Pakiet dla nowych graczy od bukmachera STS – wrzesień 2019

W związku z eliminacjami do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher STS zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian operator dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Darmowy bonusy na start od legalnego bukmachera STS

Darmowy bonusy na start od legalnego bukmachera STS

Akcja skierowana jest o wszystkich typerów, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera STS. Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udział, ani tez się zapisywać.

Promocja aktywna jest graczom do 9 września do godz. 23:59.

Do tego momentu użytkownik który chce skorzystać z tego pakietu powitalnego musi dokonać rejestracji konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera STS.pl. Trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko. Proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele minut dla gracza.

Bukmacher wymaga, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. Jest to jedyny moment, żeby wpisać kod promocyjny. Później już nie będzie możliwości, żeby go użyć.

Po wpisaniu tego kodu bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego, gdzie to na start można liczyć na freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka.

Bonus bez bez wpłaty od legalnego bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Bonus znajdzie się na koncie gracza do 48 godzin od momentu rejestracji konta.

Etoto darmowy kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz natomiast, który dokona pierwsze wpłaty może liczyć na darmowe środki za dokonanie wpłaty. Bukmacher STS przyznaje bonus równowartości wpłaty, . Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN u bukmachera STS:

Poza tym pierwszy zakład po dokonaniu wpłaty jest objęty zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Bukmacher STS maksymalnie przyzna zwrot do 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 10 września do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Kupony AKO czy single? Co najlepiej obstawiać u bukmachera?

Każdy typujący ma świadomość, że z usług bukmachera może korzystać na dwa różne sposoby. Tym pierwszym, a zarazem najbardziej podstawowym, jest zawieranie u niego...

Zakłady sportowe – którą dyscyplinę wybrać na początek?

Granie zbyt wielu sportów jednocześnie nie jest dobrą ideą. Dlaczego? Na ile zatem dyscyplin warto się zdecydować w finalnym rozrachunku? Dlaczego najpopularniejsze sporty to...

Jakie czynniki wpływają na ogrywanie bukmachera

Granie na grach losowych nigdy nie przewidzimy ile wygramy, a ile przegramy. Ta niepewność podnosi znacznie emocje i powoduje przyciągnięcie jeszcze większej ilości graczy....

Dlaczego Betfan to dobry bukmacher Internetowy?

Firma BetFan to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Bukmacher wystartował oficjalnie 25 kwietnia 2019 roku. Z kolei licencja na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć internet...