PZbuk oferta zakładów, bonusy i promocje za darmo

PzBuk to jedna z istniejących w Polsce firm bukmacherskich, która posiada zezwolenie i licencję na działalność hazardową. W ostatnim okresie czasu rynek zakładów sportowych online bardzo mocno się rozwinął. To z kolei sprawiło, że firmy bukmacherskie muszą wymyślać coraz to nowe promocje i bonusy, które zachęcą do rejestracji nowych graczy. W poniższym artykule prezentujemy szereg najważniejszych informacji na temat oferty bukmachera PzBuk.

bonusy i promocje za darmo w pzbuk
PZbuk nowy legalny bukmacher online w Polsce

Jak zarejestrować się w PzBuk? Rejestracja w PzBuk bez skanu dowodu osobistego

Firma bukmacherska PzBuk od początku swojego istnienia daje swoim użytkownikom możliwość szybkiej rejestracji. Na czym to polega? Jest to usługa, dzięki której na samym początku nie trzeba podawać informacji takich jak numer konta bankowego czy wstawiać skanu dowodu osobistego, podobną funkcję posiada STS i Betfan. Dzięki funkcji szybkiej rejestracji bukmacher PzBuk zyskał szerokie grono zwolenników. W trakcie pierwszego kroku rejestracji ustalamy swoją nazwę użytkownika, podajemy adres e-mail oraz ustalamy hasło. W drugim kroku trzeba podać numer posiadanego przez siebie dokumentu tożsamości oraz adres zamieszkania i rok urodzenia. Można również posiadany przez siebie kod bonusowy, jednak nie jest to wymagane.

Na koniec trzeba ustawić limity czasu gry oraz obrotu. Wszystkie te informacje wystarczą nam do tego, by móc obstawiać zakłady oraz korzystać z pełnej oferty firmy bukmacherskiej PzBuk. Po szybkim zarejestrowaniu się otrzymuje się również darmowy zakład na kwotę 60 złotych. Skan dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego trzeba podać dopiero wtedy, gdy będziemy chcieli wypłacić pierwsze zarobione przez siebie pieniądze.

bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Bukmacher PzBuk – strona internetowa 

Strona internetowa bukmachera PzBuk znajduje się pod adresem www.pzbuk.pl. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że z pewnością pracowało nad nią grono doświadczonych fachowców. Design strony pozbawiony jest niepotrzebnych udziwnień, dzięki czemu witryna jest bardzo lekka i świeża. Każdy użytkownik bez problemu znajdzie na stronie PzBuk wszystkie interesujące go informacje. Wszystkie firmy bukmacherskie powinny brać przykład z PzBuk w tym zakresie – strona internetowa tego bukmachera naprawdę zasługuje na uznanie!

W ramce po lewej stronie standardowo ulokowana jest lista dyscyplin oraz wydarzeń, które w danej chwili cieszą się największą popularnością wśród użytkowników tego bukmachera. Na środku są najważniejsze wydarzenia. Bez problemu można tam również uzyskać dostęp do meczów na żywo a także spotkań, które są zaplanowane na najbliższy okres czasu. Po prawej stronie zlokalizowany jest pusty kupon online – można go wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. To właśnie jest jedna z największych przewag bukmacherów online – z ich oferty można bowiem korzystać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pod pustym kuponem znajduje się lista drużyn, które sponsoruje bukmacher PzBuk. Bardzo mocno widocznym elementem na tej stronie jest również dużych rozmiarów banner, na którym znajduje się wyraźny napis „Zarejestruj się” – dzięki niemu każda osoba zainteresowana utworzeniem konta u tego bukmachera może to zrobić bez jakichkolwiek problemów. 

Podsumowując: witryna internetowa firmy bukmacherskiej PzBuk została przygotowana w oparciu o wszystkie panujące na świecie trendy. To z kolei sprawia, że korzystanie z niej jest bardzo przyjemne. Wszyscy gracze bez problemu mogą odszukać na niej interesujące ich informacje. 

Promocje u bukmachera PzBuk – na co można liczyć rejestrując się u tego bukmachera?

PzBuk posiada bardzo nietypową formę promocji dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Warto wiedzieć, iż większość funkcjonujących w Polsce firm bukmacherskich proponuje swoim użytkownikom bonus od wpłaty w wysokości do 100%. W PzBuk jest inaczej – nowi gracze mogą dostać aż 150% bonus od wpłaty. Poniżej prezentujemy szereg informacji na temat tej promocji. 

nowy legalny bukmacher betclic
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

Bonus od depozytu do 300 złotych w PzBuk dla nowo zarejestrowanych użytkowników

Bonus od depozytu do 300 złotych to nowa akcja promocyjna bukmachera PzBuk, z której mogą korzystać wszyscy nowo zarejestrowani użytkownicy. Najpierw należy się oczywiście zarejestrować, a następnie wpłacić depozyt opiewający na kwotę minimum 100 złotych. Gdy spełnimy te warunki, podczas następnego logowania otrzymamy bonus w wysokości 150% od depozytu. Maksymalna kwota bonusu będzie wynosiła 300 złotych. 

Bonusem tym nie trzeba dodatkowo obracać. By móc go wypłacić, trzeba obrócić wysokością bonusu oraz depozytu czterokrotnie po kursie minimalnym w wysokości 2,0. Nie są to niestety niskie wymagania, jednak mimo tego promocja i tak cieszy się względnie dużym zainteresowaniem wśród graczy. PzBuk opinie wśród nowo zarejestrowanych graczy ma bardzo zróżnicowane. Władze firmy z pewnością powinny nad tym popracować. 

Promocje w PzBuk dla stałych użytkowników 

W PzBuk jedyną promocją dla stałych użytkowników jest Kombodoładowanie. Jest to promocja dla osób wysyłających zakłady akumulowane. Im więcej zdarzeń obstawimy na jednym kuponie, tym większą wartość dany kupon osiągnie. Może to być od 1% bonusu do nawet 15%. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Promocje bukmacherskie – co przygotowały dla swoich graczy topowe firmy?

A może warto zdecydować się na najbardziej popularne podmioty hazardowe, które w tym właśnie momencie działają na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju? Zastanawiasz...

TopKasynoOnline od Milana Rabszskiego: Polskie Legalne Kasyna Internetowe 2021

Dla wszystkich nas jest bardzo dobrze, gdy istnieje źródło, do którego możemy sięgnąć w poszukiwaniu jakiejkolwiek wskazówki, pomocy, polecenia, opinii eksperckiej etc. Szczerze powiedziawszy,...

Na jakie szczegóły zwrócić uwagę poszukując bukmachera?

Jak wybrać profesjonalnego bukmachera internetowego? Co jest szczególnie ważne dla osób, które chcą niedługo rozpocząć grę i zarabiać naprawdę dużo gotówki? Sprawdź, jakie kwestie...

Zakłady bukmacherskie dla początkujących – poradnik dla typerów

Zakłady bukmacherskie są czymś, po co sięga coraz więcej Polaków. Rzeczywiście, coraz częściej polscy bukmacherzy cieszą się dużym zainteresowaniem ich usługami. Niezależnie od tego, czy my sięgamy...