Zakłady na piłkę nożną – jak ograć bukmachera?

Wielu graczy ma ochotę na to, aby przeżywać niesamowite emocje związane z oglądaniem swoich ulubionych sportowców przy okazji obstawiania. Jednakże wśród tych osób są też tacy, co chcą oprócz emocji ogrywać bukmachera. Jak to zrobić? O tym dowiesz się już za chwilę!

Zakłady na piłkę nożną – jak ograć bukmachera?

Wybierz swojego przeciwnika!

Aby przyciągnąć nowych graczy, polscy bukmacherzy oferują konkurencyjne kursy na wydarzenia sportowe. W większości przypadków przekłada się to na fakt, że kursy są wyższe w zależności od zainteresowania daną grą. Dlatego przed zdeponowaniem swoich kuponów powinniśmy sprawdzić oferty wszystkich firm na rynku – być może uda ci się znaleźć legalnego bukmachera z lepszą ofertą od tego, u którego obstawiasz.

Warto też założyć konto u innych bukmacherów – (przypominamy, że obecnie na rynku jest 20 bukmacherów), oczywiście ich kursy bukmacherskie nie są tak dobre, jak nasz pierwszy wybór, ale przynajmniej zaoferujesz więcej rabatów na ulubione sporty.

sts bonus bez wpłaty własnej za darmo
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Ustal odpowiedni budżet

Twoje zakłady na zakłady sportowe nie mogą przekraczać 10% swojego miesięcznego dochodu. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko dużych strat. Zawsze pamiętaj, aby grać we właściwy sposób – niezależnie od tego, czy uczysz się obstawiać, czy też już tego doświadczyłeś. W zakładach sportowych bardzo ważne jest zachowanie spokoju, ponieważ emocje nigdy nie są dobrym przewodnikiem, dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę czynniki ryzyka związane z każdym wymienionym kuponem.

Graj tylko na jednym rodzaju zakładów

Ci, którzy są zainteresowani obstawianiem u bukmachera (i wiedzą już jak wygrywać swoje zakłady) wiedzą, że najlepiej jest grać w single. To dobry pomysł, bo chociaż tego typu zakłady wygrywają mniej niż inne typy bukmacherów, to szansa na wygraną jest większa – może to pozwolić nam od początku prześcignąć bukmacherów. Niektórzy nowicjusze niepotrzebnie koncentrują się tylko na kursach, ale oceniają je na podstawie kursów. Sztuczka do wygrywania polega na szukaniu okazji, a po dokładnej analizie te okazje wydają się być atrakcyjne w stosunku do faktycznej możliwości wydarzenia. Częścią tego sposobu jest śledzenie statystyk dotyczących określonych meczów, drużyn i graczy. Dlatego single mogą być najlepszym rodzajem zakładów bukmacherskich do obstawiania dla nowych graczy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wiedza

Jednym z dobrych sposobów, aby dowiedzieć się więcej o swoich zakładach, jest skorzystanie ze stron, które udostępniają poradniki bukmacherskie. Oczywiście nie wszystkie informacje są istotne, ale większość z nich może być przydatna w Twojej karierze gracza zakładów bukmacherskich. Naturalnie jeśli szukasz dialogu na temat zakładów bukmacherskich, zawsze możesz spróbować rejestracji na forach bukmacherskich. To jeden z lepszych sposobów na to, aby znaleźć osoby, które również są zainteresowane zakładami bukmacherskimi – oraz na znalezienie rad, które mogą zostać zweryfikowane praktycznie od razu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy online

Jak obstawiać zakłady w STS Betgames? Proste triki!

Betgames to usługa, która ze względu na swoją dostępność (ma się do niej dostęp każdego dnia roku, o dowolnej wybranej przez siebie porze) traktowana jest...

Jak zarobić u bukmachera? Triki i porady dla typerów

Pytanie o to, jak zarobić u bukmachera pojawia się bardzo często. Każdy gracz gra przecież po to, aby jego zakład zakończył się pozytywie. Tymczasem...

Fortuna vs STS – dwie najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

Ewidentnie to właśnie Fortuna oraz STS rządzą obecnie w Polsce na rynku zakładów wzajemnych. Są to bowiem zdecydowanie najbardziej popularne podmioty hazardowe. Dlaczego Klienci...

Strategia Fibonacciego – zarabianie na zakładach sportowych

Jeśli słyszałeś o metodzie Fibonacciego lub czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie masz już pewne doświadczenie w obstawianiu zakładów sportowych i jesteś na tym etapie,...